STRONA GŁÓWNA

    • z wielką wdzięcznością i wzruszeniem dziękuję za dotychczasową współpracę. Ustępuję ze stanowiska dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.
      ..............
      Dziękuję za wspólnie spędzony czas, okazane wsparcie i wszystkie chwile, które na długo pozostaną w mojej pamięci.
      Z wyrazami szacunku i wdzięczności,
      Edyta Kahl-Łuczyńska
      • Koniec roku szkolnego to czas podsumowań i refleksji. Jest się kim pochwalić ! Kajetan zdobyl tytuł FINALISTY VII OLIMPIADY LITERATURY i JĘZYKA POLSKIEGO dla SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. Dodam, że Kajtek jest uczniem klasy 7 ! Jest zwolniony z egzaminu ósmoklasisty z j. polskiego i ma pierwszeństwo w dostaniu się do wybranej przez siebie szkoły!!!
        Wielkie gratulacje!
                • Przyjaźni
                • Kochamy nasze dzieci
                • Zdolni
                • Profesjonalni nauczyciele
                • Sport
                • W zdrowym ciele zdrowy duch
                • Biblioteka
                • Bogata biblioteka
          • Dla uczniów i rodziców

            Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi informacjami w ZSP.
                • Strefa dla rodziców szkoły
                • Pokaż
                • Strefa dla rodziców przedszkola
                • Pokaż
                • Зарахування до школи / szkoła
                • Pokaż
                • Запис в дитячий садок / przedszkole
                • Pokaż
                • Laboratoria Przyszłości
                • Pokaż
          • Z życia Zespołu Szkolno - Przedszkolnego

            Aktualności

            • Sukces Kajetana Maciąga
              • Sukces Kajetana Maciąga

              • 24.06.2026
              • Koniec roku szkolnego to czas podsumowań i refleksji. Jest się kim pochwalić ! Kajetan zdobyl tytuł FINALISTY VII OLIMPIADY LITERATURY i JĘZYKA POLSKIEGO dla SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. Dodam, że Kajtek jest uczniem klasy 7 ! Jest zwolniony z egzaminu ósmoklasisty z j. polskiego i ma pierwszeństwo w dostaniu się do wybranej przez siebie szkoły!!!
                Wielkie gratulacje!

              • Sukces Kajetana Maciąga: Czytaj więcej
            • Uroczyste zakończenie roku szkolnego
              • Uroczyste zakończenie roku szkolnego

              • 24.06.2026
              • 26 czerwca 2026 r.

                klasy 1-3 o godz.9.00 na patio

                klasy 4-7 o godz.9.30 na patio

                klasy ósme o godz.9.00 w salach lekcyjnych

                Odjazdy autobusów szkolnych tego dnia o godz.10.35

              • Uroczyste zakończenie roku szkolnego: Czytaj więcej
            • Zebranie z Rodzicami przyszłych klas 1
              • Wycieczka klasy 5a do Krakowa

              • 11.06.2026
              • Nasza klasa 5a wybrała się na pełną wrażeń wycieczkę do Krakowa. Już od samego rana wszystkim dopisywały świetne humory, a energia uczestników była tak duża, że mogłaby zasilić pół miasta!

                Podczas wyjazdu zwiedziliśmy Wawel, poznaliśmy historię polskich królów i odwiedziliśmy Smoczą Jamę. Oczywiście nie mogło zabraknąć spotkania ze Smokiem Wawelskim, który zionął ogniem i zrobił na wszystkich ogromne wrażenie. Spacerując po wzgórzu wawelskim i uliczkach Starego Miasta, poznawaliśmy historię Krakowa oraz podziwialiśmy jego najpiękniejsze zabytki.

              • Wycieczka klasy 5a do Krakowa: Czytaj więcej
              • Wygramy zdrowie

              • 11.06.2026
              • Janusz Korczak podkreślał, że największą inwestycją w przyszłość dziecka jest nauka radości z aktywności fizycznej. My również staramy się, aby nasi uczniowie uczestniczyli w różnych inicjatywach promujących ruch i zdrowie. Nie po to, aby dzieci i młodzież nauczyć wygrywać, lecz po to, aby nauczyć je czerpać radość z ruchu. Za nami piękny turniej, wspaniale spędzony czas i nowe doświadczenia. Dziękujemy serdecznie i gratulujemy 💙

              • Wygramy zdrowie: Czytaj więcej
              • Święto Szkoły

              • 07.06.2026
              • Z tej okazji nasi uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście uczestniczyli w uroczystej akademii, w czasie której zostały wręczone Szkolne Noble i Nobelki oraz nagrody za odniesione sukcesy w konkursach i zawodach sportowych.

              • Święto Szkoły: Czytaj więcej
              • KONKURS WIEDZY O POLSKICH NOBLISTACH 📚

              • 02.06.2026
              • 27 maja 2026 r. w naszej szkole odbył się konkurs poświęcony polskim laureatom Nagrody Nobla. Uczniowie klas 1–6 mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę oraz kreatywność, rozwiązując zadania związane z życiem i osiągnięciami wybitnych Polaków nagrodzonych Noblem.

                Uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, świetną znajomością tematu oraz chęcią pogłębiania wiedzy o polskich noblistach. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie, ponieważ wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom.

              • KONKURS WIEDZY O POLSKICH NOBLISTACH 📚: Czytaj więcej
              • Dzień Dziecka w klasie 5a

              • 02.06.2026
              • Dzień Dziecka to jedno z najradośniejszych świąt w roku – dzień, w którym uśmiechy są obowiązkowe, a nauka na chwilę schodzi na dalszy plan. Z tej okazji klasa 5a wybrała się na spacer i lody. Pogoda dopisała, humory również, a lody znikały w tempie godnym mistrzów świata!

                Serdecznie dziękujemy Rodzicom za ufundowanie tej słodkiej niespodzianki. Dzięki Państwa wsparciu dzieci mogły świętować w wyjątkowo smaczny sposób. Podejrzewamy, że niektórzy uczniowie zapamiętają smak lodów lepiej niż ostatnią lekcję matematyki, ale w końcu Dzień Dziecka jest tylko raz w roku!

              • Dzień Dziecka w klasie 5a: Czytaj więcej
              • Bal ósmych klas

              • 30.05.2026
              • Janusz Korczak uważał taniec za jedną z najbardziej naturalnych form ekspresji. Pozwala on na wyrażanie emocji, budowanie relacji społecznych oraz radosne i nieskrępowane poznawanie świata.„Poloneza czas zacząć” – jak czytamy w XII księdze Pana Tadeusza. „...podał rękę Zosi / I skłoniwszy się grzecznie, w pierwszą parę prosi”. Naszej Zosi podał rękę Grześ, a za nimi dumnie ruszyły kolejne pary uczniów klas ósmych. Zatańczyli w szkolnych murach, gdzie spędzili ostatnich 8 lat, a także na skwerze obok kina, kontynuując tradycję zeszłych lat – „Poloneza na rondzie”.Tamten moment przyniósł wzruszenie, zachwyt, nostalgię i radość. Wywołał też wiele refleksji nad tym, co było, jest i będzie. Ten wspaniały bal zakończyliśmy z nadzieją, „...że gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się”.Serdecznie dziękujemy! 🩷

              • Bal ósmych klas: Czytaj więcej
            • Zebranie z Rodzicami przedszkola
              • Zebranie z Rodzicami przedszkola

              • 29.05.2026
              • Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci nowoprzyjętych z przedszkola na zebranie organizacyjne,

                które odbędzie się dnia 29.06.2026 r. o godzinie 17:00 w auli szkolnej.

              • Zebranie z Rodzicami przedszkola: Czytaj więcej
              • ORIENTUJ SIĘ W AGLOMERACJI

              • 28.05.2026
              • Dzisiaj nasza szkoła miała okazję wziąć udział w X edycji Mistrzostw Aglomeracji Wrocławskiej w Biegach na Orientację - ORIENTUJ SIĘ W AGLOMERACJI. Dziesiątka uczniów na terenach Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu rywalizowała z ponad tysiącem dwustu innych uczestników w pięciu kategoriach wiekowych. Mimo, iż to był ich pierwszy start w tego typu zawodach, to wszyscy spisali się bardzo dobrze. Warto odnotować 4- miejsce Maksa Grali, 5- Tomasza Miłka, 8- Szymona Jarosa czy 9- Marcela Maślankowskiego.

              • ORIENTUJ SIĘ W AGLOMERACJI: Czytaj więcej
              • Konkurs "Matematyczne Duety"

              • 28.05.2026
              • Zosia i Kuba z klasy 8 pokazali, że matematyka może być świetną zabawą! Wzięli udział w konkursie „Matematyczne Duety” w Powidzku, gdzie wspólnie rozwiązywali zadania, wykazując się sprytem, wiedzą i doskonałą współpracą. Gratulujemy odwagi i życzymy kolejnych sukcesów!

              • Konkurs "Matematyczne Duety": Czytaj więcej
              • II miejsce dla Kuby

              • 20.05.2026
              • W dniu dzisiejszym odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny WESOŁE MYŚLENIE w Trzebnicy. Naszą szkołę reprezentował Jakub Chatys z klasy 3b. Kuba zmierzył się z pięcioma zadaniami tekstowymi, które wymagały umiejętności logicznego myślenia i poprawnego liczenia zajmując II miejsce. Gratulujemy Życzymy dalszych sukcesów

              • II miejsce dla Kuby: Czytaj więcej
              • II miejsce w turnieju "Wygramy zdrowie"

              • 20.05.2026
              • Dzisiaj osiągnęliśmy ogromny, wspólny sukces. Zdobyliśmy II miejsce w III Turnieju Sportowo Edukacyjnym Dolnośląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego „Wygramy Zdrowie”.

                Ten turniej był pełen niespodziewanych zwrotów akcji, ale Wy pokazaliście wielkie serce do walki i żelazną wytrwałość.

              • II miejsce w turnieju "Wygramy zdrowie": Czytaj więcej
            • Odnośnik: ?
            • Odnośnik: ?
            • Odnośnik: ?
            • Odnośnik: ?
            • Odnośnik: ?
            • Odnośnik: ?
            • Odnośnik: ?
          • liczba odwiedzin: 1456475