• Wielcy Polacy

• Czytaj z Misiem Zdzisiem

• 08.11.2023 10:31
              Temat: Czytaj z Misiem Zdzisiem
              Celem jest propagowanie czytelnictwa już od najmłodszych lat
            • Zawody naszych rodziców

• 08.11.2023 10:27
              Temat: Zawody naszych rodziców
              Celem jest zapoznanie dzieci z różnymi zawodami i narzędziami koniecznymi w danej pracy
            • Dotknij, poczuj, zobacz

• 08.11.2023 10:24
              Temat: Dotknij, poczuj, zobacz
              Celem jest wzbudzenie w dzieciach pasji do tworzenia, eksperymentowania i doświadczania wielozmysłowego, rozwijanie motoryki małej, czyli zdolności manualnych dziecka, oraz poprawa ruchów precyzyjnych, integracja zespołu klasowego oraz rozwijanie umiejętności pracy w grupie, niwelowanie napięć emocjonalnych.
              Koordynator: Aneta Meleszka, Joanna Żuk
            • Terapia ręki dla każdego

• 08.11.2023 10:15
            • Projekt ogólnopolski
              Temat: Terapia ręki dla każdego
              Celem jest rozwijanie sprawności motoryki małej poprzez realizację zabaw i ćwiczeń z zakresu: sprawności fizycznej, równowagi ciała, napięcia mięśniowego, funkcji wzrokowych, koordynacji wzrokowo-ruchowej, zmysłu dotyku, manipulacji i zabaw grafomotorycznych.
              Skierowany do przedszokolaków gr. Mrówki
              Koordynator: Maria Żelazek
          • Projekty realizowane w roku szkolnym 2023/2024

• Ogólnopolski Projekt Edukacyjny ,,English Special Days”. Głównym celem projektu jest budzenie zainteresowania dzieci językiem angielskim poprzez wprowadzenie na zajęciach scenariuszy zajęć ,,dni nietypowych”. Zadaniem nauczycieli jest przeprowadzenie minimum 8 lekcji, podczas których poruszają tematykę wybranych ,,special days”. Projekt realizowany jest w grupie "Żuczki." Koordynatorami są Ilona Arent oraz Magdalena Kuśnierek.

• Gramy zmysłami.

• „Gramy Zmysłami”

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny III edycja.

Głównym celem Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Gramy Zmysłami” jest innowacyjne i kreatywne podejście do tematyki rozwijania zmysłów u dzieci. Tworzenie przez nauczycieli odpowiednich warunków do poznawania świata wieloma zmysłami oraz budowania wiedzy na temat integracji sensorycznej. Realizowany w grupie Żuczki. Koordynatorami są Ilona Arent i Magdalena Kuśnierek.

• Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Wspólnie Mocniejsi – Uczmy się przez integrację”

• Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Wspólnie Mocniejsi – Uczmy się przez integrację.”

Celem inicjatywy jest integrowanie uczestników z różnych środowisk społecznych i kulturowych, rozwijanie wrażliwości na różnice między ludźmi, promowanie kreatywności oraz naukę współpracy. Projekt skupia się na szerokim spektrum tematów, takich jak bajkowy świat, kreatywność, ekologia, język, projekty, biznes, pomysłowość, matematyka, odkrywanie, integracja, plastyka oraz sporty. Dzięki temu uczestnicy mają możliwość rozwijania różnorodnych umiejętności i zainteresowań. Projekt realizowany w grupie Liski. Koordynatorem jest Pani Joanna Cichecka.